Výkup nemovitostí za hotové

Výkup nemovitosti za hotové je některými realitními kancelářemi zneužíván. Často se u našich klientů setkáváme s tím, že jim realitka po dlouhých týdnech čekání nakonec nabídne velmi nízkou „tržní“ cenu, která má nakonec se skutečnou tržní cenou jen velmi málo společného.

Bohužel, praxe je občas taková, že realitní kancelář záměrně prodlužuje prodej. Sází na to, že klient potřebuje peníze ihned a po delším čekání bude souhlasit i s velmi nízkou nabídkou odkupu.

Nic podobného naše klienty naštěstí nečeká. Naším hlavním cílem je nabídnout vám peníze opravdu ihned. Chápeme, že právě proto jste si vybrali právě výkup nemovitostí za hotové. Tržní cenu stanovíme ve spolupráci s nezávislými odborníky.

Vždy tak máte jistotu, že se skutečně jedná o tržní cenu a ne pouze o námi stanovenou cenu, díky které chceme dosáhnout maximálního zisku.

Peníze získáte opravdu ihned a navíc se nemusíte zabývat zbytečným papírováním. Veškeré právní náležitosti vyřídí naši právníci. Každý další krok s vámi budeme detailně konzultovat.

Poptávka

captcha

Výkup nemovitostí za hotové

  • peníze do 3 dnů
  • získáte až 90 % z tržní ceny
  • uhradíme případné dluhy
  • možnost pronájmu nemovitosti
  • vyřídíme veškeré právní náležitosti
Online ocenění nemovitosti

Novinky

Pokud máte dluhy, nestačíte splácet a chcete pomoct, využijteoddlužení fyzických osob. Kontaktujte nás a společně… ...více

Provádíme výkup nemovitostí za hotové v celé ČR a SK. Peníze pro vás zajistíme do 3dnů až do výše 70 až 100 % z tržní… ...více

28. 4. 2013

Výkup luxusních aut

Naše partnerská společnost provádí výkup aut v Praze za hotové. Zabýváme se také výkup aut za hotové v ČR. Provádíme i… ...více

Zobrazit archiv